Vyhledávání


Anketa

Vždycky mě zajímalo... Představte si místnost a v té se o něčem dohadují Sherlock Holmes, Sheldon Cooper, Tony Stark, Jack Sparrow, Gregory House a Spock. Kdo z hádky vyjde jako vítěz?

Krůček po krůčku

Jak vznikl blog Rienchan?

Najela jsem si na hlavní stránku Webnode, zadala požadované informace...

Dobře, teď vážně.

V roce 2012 jsem utekla z Blog.cz na Webnode, zanechala jsem za sebou Kanu-chan a založila Rienchan. Důvod byl prostý, tabulky Blogu se v tomto roce potýkaly s velkou nekompabilitou s některým prohlížeči, jeden problém s formuláři střídal druhý, pro mě samotnou končil jeden životní milník a nejen kvůli tomu jsem se rozhodla posunout někam dál. Mé oko padlo na Webnode, na kterém jsem již zůstala. Velkou otázkou pro mě do budoucna zůstává také vlastní doména.

Původně jsem se na blogu věnovala hlavně osobním článkům, anime recenzím (nebo spíše anotacím s komentářem autorky, jak to kdysi někdo nazval) a zveřejňování povídek. Tohle byla má svatá trojice, která se mě tak nějak drží dodnes. Hlavní náplní Rienchan přesto zůstává hlavně povídání o anime a akcích, které jsem měla možnost navštívit, postřehy, odkazy nebo fotky ve velkém sdílím na Twitter a nějaké to autorské dílo občas ctrl+véčkuju na Tenrai.

Kdo jsi?

Autorkou a správnkyní blogu je slečna, co si nechá říkat Rien a o které, když se chce člověk něco dozvědět, musí pátrat... Nebo umět číst mezi řádky.

Kde mohu Rien zastihnout?

Zastihnout 24/7 mě můžete tady

Steam MAL Rienetvide_cosplay AliceKanaChan_others Twitter

nebo máte možnost mě potkat na akcích vypsaných v Kalendáři v sekci Deníku cestovatele.

Pro koho je blog určen?

Pro všechny. Vlastně... Skoro pro všechny.

NO DEMONS ALLOWED!
(sorry, guys)

 

Přestože je blog pro každého, kdo na něj narazí, platí tu jistá pravidla:

© veškeré texty jsou mé vlastní a kopírování či jejich upravování bez mého vědomí je přísně zakázáno! (porušení se samozřejmě trestá)

© copyright všech obrázků stále patří jejich oprávněným držitelům, což jsou animační studia, nahrávací studia, producenti, režiséři, tvůrci, atd.