Vyhledávání


Dogs - Bullets & Carnage

17.10.2013 19:26

Japonský název: 狗-DOGS-
Dílů: 4 OVA
Rok: 2009
Žánr: akční, drama, sci-fi
Studio: David production
Oficiální stránky: DOGS
Hrdinové:
Mihai, Badou, Naoto, Heine Rammsteiner
Děj:
Ian, nástupce na místo mafiánského bosse, přišel do učení k nejlepšímu zabijákovi ve městě Mihaiovi, už když mu bylo deset let. Tehdy v něm Mihai spatřil někoho, kdo byl vychován bez špetky mateřské lásky a tak se rozhodl vychovat ho jako vlastního. Ian mu však nikdy nemohl odpustit to, že měl za přítelkyni prostitutku Milenu, protože sám byl nemanželské dítě a tak chtěl Mihaie jen pro sebe. To ho dovedlo k zoufalému činu, Milenu zabil a pak se postavil i Mihaiovi, který ale neměl na to, aby ho zastřelil a tak mu po jejich posledním setkání zbyla od Iana jizva. Mihai se po deseti letech vrací do města, kde úřaduje Ian, aby dostal odpovědi na své otázky, netuší však, že to bude naposledy, co s Ianem promluví. Když tehdy Ian zabil svého otce, aby se dostal na jeho post, netušil, že se mu jeho čin vymstí a v den, kdy se znovu setká se svým učitelem, ho zabije zabiják věrný svému starému pánovi. Po čase se Mihai setkává se sběračem informací Badou, jež se nešťastnou náhodou připletl k sado-maso hrátkám nejvýše postaveného člena rodiny Bourdone a po kterém teď jdou v domnění, že je psem z rivalského klanu Rowano z Východu, který přišel čmuchat. Ať chce, či ne, je nakonec nucen mu sledem okolností pomoct.

 

Mihai ale není jediný člověk ve městě, který v životě kvůli mafiánům někoho ztratil. Podobně je na tom Naoto, která si nepamatuje nic, ani své jméno, ani tváře svých rodičů a ani jejich vraha. Jediné, co jí připomíná, proč ještě žije, je jizva ve tvaru X, kterou jí vrah jejích rodičů zanechal na hrudníku. Druhý důvod, proč je naživu, je záhadný muž, který jí té noci zachrání, dá jí jméno Naoto a nechá jí, aby se od něj naučila základy boje. Během let se Naoto vypracuje na špičkovou úroveň v boji s nožem a vytvoří si s jejím opatrovníkem celkem harmonický vztah, který však naruší Magato, který ho zabije, aby si dokázal, že je konečně lepší, než on. Naoto jeho smrt pomstí a s informací, že je ve městě ještě jedna katana podobná té, co měl mistr a která jí vzala rodiče, se vdává hledat jejího vlastníka, aby konečně po dlouhé době, kdy jí užírala pomsta a nenávist, potrestala vraha. Zatím co se Naoto honí za vrahem rodičů, kyborg Heine hledá cosi, co mu vrátí vzpomínky z doby, kdy byl člověkem…

 

Vím, že teď budu znít jako šílená fanynka, ale miluju drsný a krásný kreslený týpky. Klidně i záporáky a tohle anime je takových kluků plný, takže víte co? Doporučuju, doporučuju, doporučuju!

Dogs - Bullets & Carnage

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.