Vyhledávání


Report - GeetaCon 2012, první ročník

28.05.2012 11:27

Slíbila jsem pár lidem, že přejedu na jejich přednášky, pár lidí jsem chtěla vidět a navíc jsem se tam chtěla sama podívat. Zvědavost je strašná věc.

Jela jsem s Psiren, kousek od nádraží jsme potkaly Štěpána, vytáhli jsme mapu a šlo se. Původně jsem si nemyslela, že Dům dětí v Ústí bude ta zelená budova, o které jsem si myslela, že je to muzeum. Vlajka s logem Geetaconu mě přesvědčila o opaku. U vchodu stály známé tváře - Ai a Takeshi v cosplayi Sasukeho. Dostali jsme zelený náramek, který označoval pouhé smrtelníky, a šli dovnitř. Chvíli jsme čekali ve vstupní hale, kde se hrál Guitar Hero, (později Tekken).

Zahájení, poděkování orgům a sponzorům bylo v deset ve velkém sále. Seznámila jsem se tam s Rin (omlouvám se, pokud jsem to zkomolila), která obdivovala můj styl oblékání. Jsem jí moc vděčná! ^^ V půl dvanácté měli Aldárek a Henry přednášku na téma Dr. Who. Konečně jsem se v kostce dozvěděla, o čem tenhle britský seriál je, byla jsem totiž strašně líná si o tom něco najít. Jediné, co jsem znala byl sonický šroubovák, (kterým se mi kluci v minulosti pokoušeli rozepnout podprsenku :D), tardis a fakt, že jedenáctý… Pardon desátý doktor nosí k obleku Converse. S Bee jsme pak šly na promítání, Psiren se mezi tím vypařila dom.

Společně s Bee a Scatty jsem pak jela do Teplic. Cestou si nás Němci v kupé prohlíželi, a když se za jízdy otevřely dveře, shodly jsme se na tom, že jsme je špatně zavřely. V Teplicích na mě čekala Saku a pokračování příště… (v dalším článku s názvem Zahájení lázeňské sezóny - I’m walking down the street in Teplice!)

Chtěla bych všechny, kdo se účastnili příprav a pomáhali Geetacon oživit, pochválit, na první ročník se jim to opravdu povedlo a osobně si myslím, že pokud bude stále taková chuť něco dělat, mohl by se Geetacon jednou dostat mezi velké akce v ČR s tématikou anime, her a seriálů.

 

~ fotogalerie na Rajce.net (spíše osobní fota) ~

Report - GeetaCon 2012, první ročník

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.