Vyhledávání


Report - Geetacon III

15.06.2013 11:26

V sobotu jsem se Saku a Kyoko vyrazila na již (tady někde v poznámce zmiňovaný) Geetacon III. do Ústí nad Labem. Sluníčko šajnilo jako pominutý, byla jsem docela ráda, když jsme dorazily na místo, kde už bylo celkem dost lidí. A fronta, která čekala, až je někdo pustí dovnitř, mezi kterou se dral Yuuchigo, který se snažil lepenkou vyznačit, kde mají stát registrovaní a kde ti, co registraci neměli. Upřímně, vůbec netuším, na co jsem si psala kód, který jsem obdržela po registraci, když to stejně nikdo nezkontroloval. No, pojedeme…

 

Našli jsme sci-fi sekci (pokud to teda ještě je sci-fi sekce, někdo říkal, že je to fantasy a já se v tom vážně už nevyznám, díky bohu je ale pořád na stejném místě), kde jsme našli Aldárka a Malvínu… Pokud mě moje paměť na jména neklame. Někam jsme si každý dal věci, a místo toho, abychom šli na zahájení, chvíli jsme odpočívali, Kyoko se převlékla do svého neko oblečku, já si vzala kraťasy a šly jsme si kecnout na chvíli do (trošku provizorní) maid kavárny, které velel Shirou a kde pobíhalo pár maidek, Jume, Yami a Lucy… Myslím.

 

Jelikož se všechno díky zpoždění zahájení posunulo o patnáct minut, první přednáška, na které jsem byla – Sins of a Solar Empire – začala až kolem tři čtvrtě na dvanáct. Víc mě ale zaujal přednášející, jehož jméno mi úspěšně vypadlo, ale bylo na K, to vím na tuti, který na sobě měl drátěnou košili. Opravdu mě napadlo si sáhnout a zeptat se, jestli je těžká, ale zůstala jsem jen u nápadu.

 

Docela dost mě mrzí, že jsem neviděla Šokující pravdu o hajzlech na Enterprise… Snad někdy příště. Následovala další přednáška – Word of Warcraft. Na tu asi nezapomenu, dostával mě fakt, že přednášející vypadal jako by vypadl z Wrong Erection, eh, One Direction. V půlce jsem musela odejít, protože se to fakt nedalo. Navíc hry totohle typu opravdu nemusím, tak jsem si zase sedla do maid kavárny.

 

Cosplay soutěž jsem neviděla, stejně jako minulý rok. Po tom, co jsem mezi všema těma lidma viděla slečnu, co na sobě měla skoro nic, jsem si domyslela, kdo to asi vyhraje, a tak jsem raději zůstala sedět a hlídala jsem kavárnu mezitím, co byl Shirou, Jume a polovina obsluhy pryč.

 

Letos jsem si nemohla nechat ujít Aldárkovu další přednášku a to Legend of Zelda, kterou ovšem skoro pořád přerušoval rozhlas… Vážně jsem se pak dostávala do stádia, kdy jsem myslela, že ho posolím a podpálím. Nebo že posolím a podpálím toho, kdo tam hlásil. Nebo obojí. Prostě zmatek všude a většinou díky LoLku, které ode dneška považuji za více než sprosté slovo. Po Zeldě jsme se vydali na Brolitou snadno a rychle, která se konala hned v místnosti naproti a kde se slibovalo, že budou i modelové… Modelky. Když jsme ale přišli, pořád se skládalo z papíru a tak jsme čekali další půl hodinku, ale stálo to za to. Nakonec, tady je důkaz místo slibů.

 

 

Všem to slušelo, nejvíc ale Satouovi, který nakonec vypadal, že se mu to i líbí. Škoda, že jste neviděli, jak roztomilý Aldárek byl, když se rozčiloval kvůli LoLkařům. A ani se mu nedivím.

 

„Zajódluj mi o tom!‘‘

 

Draky aka Shnechigo aka Párek vol. 2 byl letos slabší. Odešla jsem v půlce, sedla si na terasu, kde byla odpoledne maid kavárna. Kolem se za chvíli sešlo víc lidí a o zábavu tak nebyla nouze. V jedenáct jsme šli ještě na Shirouovu přednášku Hororové hry, která se zase přesouvala. Hádejte kvůli čemu? Ano, LoLko.

 

Po přednášce jsme se vrátily do bety, tam jsme si někteří rozložili židle tak, aby se na nich dalo spát a zhaslo se. Byla jsem mezi těma třema (ano, další byla Saku a Kyoko) a během noci jsem toho fakt litovala. První hodiny byly v pohodě, dokud jsem nezačala mít všechno otlačené a z celkem pohodové noci se stala nejhorší son-of-a-bitch noc v celém mém životě, (protože pokaždé, když jsem se chtěla otočit, následovalo to, že jsem se probudila a pak přišla nadávka a to nemluvím o tom, že pořád někdo lomcoval klikou a pořád se cosi hlásilo rozhlasem). Příště spát nejdu, milý deníčku, protože jsem se ráno probudila na Ibalgin a pořádný čaj. Měla jsem ale jen ten Ibalgin a v tu chvíli jsem se rozhodla, že domů pojedu už v 11, což akorát vycházelo na Doctora Who od Aldárka, který letos přednášku pojal z fangirlovského pohledu. A že se mu to povedlo.

 

Abych to shrnula, určitě jste si všimli lehce kousacího stylu, což můžu klidně vysvětlit, je k tomu několik důvodů:

1. LoLko – minulý ročník to bylo v pohodě, letos jsem opravdu myslela, že vezmu všechnu sůl, co najdu a začnu ty lidi solit; nejen, že se kvůli tomu pořád něco přesouvalo a posouvalo, ale těch dětí, což navazuje na

2. Minecraft – dude, really? Chápu, že asi Geeta potřebuje nějaký tahák, ale tohle?

3. Organizace – na velkou πczu; pořád se něco shánělo nebo neshánělo vůbec, nikdo nic nevěděl a podobně, upřímně jsem litovala všech orgů, kterým z toho pak šla taky hlava kolem

 

Byla ale taky spousta skvělých momentů, která se ovšem z větší části nijak netýkala Geeta, až na pár přednášek. Spíš se týkala lidí, které jsem tam potkala a toho, že jsme se se Saku navzájem usvědčily v tom, že Supernatural nám prostě ničí životy… V tom dobrém slova smyslu. Viď, Sammy? :D Každopádně na příští ročník, který má být v říjnu (update - tak prý v prosinci, yolo), jsem slíbila, že pomůžu v maid kavárně a dost taky uvažuju o nějaké přednášce. Uvidíme. :3

Report - Geetacon III

Datum: 18.06.2013

Vložil: Your bitch (or moose?)

Titulek: Kill it with fire

Uvidíme, jak to bude vypadat na podzim, třeba si posypou hlavu popelem (solí?) a povede se to vychytat. O son-of-a-bitch noci radši ani nemluvit, ještě teď mě ty záda bolí a mam je samou modřinu (taky bych nešla spát, kdyby se v sále promítalo něco kloudnýho, s čímž jsem tak nějak počítala). Princezny byly nejroztomilejší :3 Co se Minecraftu a LoLka týče, mám ohromnou chuť začít si hrát na inkvizici (asi nejsem sama). Večerní debatní kroužek na terase byla asi jedna z nejlepších věcí. A samozřejmě to, že jsme se zase viděly, my big brother <3