Vyhledávání


Výlet - Ostrovská party hard

28.08.2012 10:45

Jelikož jsem celé prázdniny pořád někde lítala, po Praze, Ostravě, Varech a tak dále, chtěla jsem poslední dny prázdnin strávit s někým, koho znám, koho mám ráda, místo abych se sama doma nervovala se ségrou. Tak jsem pozvala Sakušku, aby přijela a přespala u nás.

 

ÚT

Saku přijela kolem 11, vyzvedla jsem jí na nádraží a šly jsme cestou necestou k nám domů, kde byla ségra s mamkou, která asi o půl hodiny později odešla (měla nástup na vyšetření v nemocnici), nandala jsem nám oběd a Sakuška mi pak popřála k narozeninám, které jsem měla pár dní zpátky. Dostala jsem Mikado pocky v bílé čokoládě a postavičku Iron Mana, přesněji brnění Mark VI. *.* Jelikož jsem měla otevřenou Operu na YTB, kde byla nově nahraná PewDieho videa, něco z toho jsme pustily... Nakonec jsme skončily u toho, že jsem stáhla Slendera a Amnesii. :D Rekord ve Slenderovi byly asi 3 nebo 4 stránky, dál jsme se nedostaly. Docela mě pobavilo, když najednou stál Slendy přede mnou, obrazovka mi začala chrčet a když jsem v šoku hnula myší tak, že jsem se podívala nahoru, najednou to bylo pryč. Asi jsem se měla dál dívat na nebe a utíkat, protože když jsem sklonila hlavu, pořád tam stál. 8D Amnesia jaksi nešla nastrartovat, nevím, čím to bylo a řešit už se mi to nechce. Došly jsme si pro Frisca a vrátily jsme se k prolézání YTB, až jsme se dostaly k Tunak Tunak Tun a Tunak Tunak Tun 10 hodin, když už jsme nevěděly coby, přišel táta a po shlénutí dalších pár PewDieho videí které jsme za přítmnosti ségry nemohly pustit, jsme vyrazily na prohlídku Ostrova. Šly jsme za 1. ZŠ na houpačky, pak jsme prošly kolem náměstí Míru a skončily jsme u průmyslovky, kde jsme si čuply u pískoviště. Večer došlo na hraní Osu! a noční sledování anime, které jsem náhodou vybrala na Anime Akihabaře. Nejdřív jsme si vymyly mozek posledním dílem K-Onu!, Dead Leaves ve mě zanechalo spoustu dojmů, Hiyokoi byla spíše taková slaďárna... Díky mě a tomuhle jsme asi ve 2 ráno dostaly sprda od táty, který kvůli nám nemohl spát.

 

ST

Vstala jsem asi v půl 9 nebo v 9, ségra už byla vzhůru a koukala na pohádky. Saku jsem nechala spát, neměla jsem to srdce jí vzbudit. :3 Chvíly jsme hrály naprosto logického McPixela, pak jsme se oblékly a jely do Varů, kde si ségru vzvednul táta a my se Saku jsme šly do Bubble Tea Baru, kde jsme si daly každá malý kelímek čaje s kuličkama. Pak jsme šly na oběd, který se skládal z bagety - já si dala šunkovou (jinou tam odtud ani snad nejím :D) a Saku si dala kuřecí bagetu s kari dresingem. Zabrousily jsme ještě do Levných knih, kde si Saku vzala Interview s upírem, já jsem si tentokrát překvapivě nic nevybrala. Pomaličku jsme prošly Vary až na horní nádro, kde jsme všichni, jak já, tak i Saku a zbytek mojí rodiny i s mamkou, nasedli do rychlíku, kterým Sakuška jela až domů. C:

Report - Ostrovská party hard

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.