Vyhledávání


Report - První ADVIK '10

01.08.2010 10:24

Oh, hay, jsem tady!

Sice to byly jen 2 dny na Advíku, ale je to asi něco, co nezapomenu, protože to byla moje první velká akce. Viděla jsem spoustu lidí, co znám (Miwako, Ayumi, Klárku, Psiren, Kiru, Waryho, Terezku…), některé jsem nestihla chytnou (Yume, Hime, Hikaru, Arii, Maya, na Emily jsem sice volala, ale tam mě nepoznala) a některé jsem neviděla vůbec, nevadí, snad někdy příště.

 

 

30. 7. - sobota

Vlakem v 7:20 jsem jela do Duxu, z Duxu s Psiren a jejím tatínkem autem do Prahy na nádraží, kde jsme vyzvedli Klárku a jeli na místo určení. Hned u vchodu jsem potkala Waryho (dostala jsem hug and kissu) a pak jsme si šli pro visačky a různé instrukce. S většími obtížemi jsme se dostavily do místnosti, kde jsme měli spát. Něco jsme vybalily a šly se rozhlídnout kolem. Většinou k stánkům, kde něco prodávali. Koupila jsem si Gravitation, Klárka taky, pak ještě plyšáka (Monokuro boo bílé a já Sebastiana) a později čepici (takové kuřátko). V bufetu jsme byly asi 3x na toasty. Následovaly přednášky - Girugämesh, X Japan, 10 dní v Japonsku, A-mix:

 

G DRAGON - Butterfly

 

 

A pak večer Úchylné + nechutné. A že to opravdu nechutné a úchylné bylo. :D

 

DJ OZMA - Spiderman

 

Diru a Obscure znáte ne? :D

 

Malice Mizer - Illuminati

 

 

Pak jsme asi 2 hoďky kecaly, spát se skoro nedalo. Ten organizátor pořád chrápal! :D

 

31. 7. - neděle

Vstávala jsem nevím v kolik. V 7? Z toho jsem pak Psiren sebrala karimatku, aby se na 2 hoďky alespoň vyspala. Nějak jsme se zkulturnily a šly na Annu Tsuchiyu, pak na Versailles. Pak půlhoďka volna a tlačenice na Ne víc než kissu... Krásná přednáška.

 

 

Pak volná hoďka na courání a hurá na D'espairsRay, Mix klipů a Miyaviho. To bylo poslední. Tak nějak sbaleno jsme měly už od rána, společná fotka a v 5 odjezd domů.

 

 

Doufám, že se ADVIK příští rok organizačně povede, ráda bych tam měla taky nějakou přednášku. ^-^

Byly to úžasné 2 dny, lidé spolu mluví, i když se neznají, nikdo se na Vás nedívá jako na blázna… Bylo to úžasné! ♥

 

 

Takže pokud se to povede, tak bych ráda jela na AkiCon a poplašila tam pár lidí, které jsem neviděla. :3

Rien~

Report - První ADVIK '10

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.