Vyhledávání


Výlet - První setkání s Miwako

01.08.2009 19:08

Nebudu Vás nudit tím, že jsem stávala v 7:00 a jela vlakem, který jel v 8:33. Přejdu k hlavnímu.

V 9:50 jsme přijely na nádraží v Chebu. Hned co jsme vylezly před hlavní budovu, napsala jsem Miwako, (kterou jsem doteď znala jen z blogu).

 

„Sate, Miwako-san, právě jsme dorazily. Až budu moct ven, dám ti vědět 20. min předem, jak jsi chtěla. Kana-chan''

 

Netrvalo dlouho a babička mě pustila ven. To víte, návštěva příbuzných. Asi v 11:00 jsme se sešly na náměstí u kašny. Vyhlídla jsem si jednu dívčinu, co byla Miwako nápadně podobná, ale trochu mě zmátlo, když se tam začala s někým fotit. :D Ale byla to ona. Prošly jsme skoro celý Cheb, Miwako mi dělala průvodce, jelikož já jsem bez mapy nedošla ani na náměstí. Dobře, došla, jezdím do Chebu dlouho, abych alespoň tam trefila. Projeli jsme se na eskalátoru a naučily jsme se používat automaty na pití nové generace. Nechtělo to sežrat blbou pětikačku, zmetek. :D Miwako mě doprovodila zpátky k dědovi a tam jsme se rozloučily.

Bylo to krásný dopoledne, hned bych si to zopákla. Miwako je strašně hodná a milá, připadám si vedle ní jako trpaslík, je tak vysoká. Připadalo mi, že se známe strašně dlouho. A těch lidí co jsme zdrbali… Ne, to kecám, ale pár lidí jo. :D

A teď to co se Miwako netýká - jsem úplně mrtvá. Táhli jsme okurky a broskve. Byly zadara, tak proč ne? Navíc jsem si koupila Vty v Deichmanovi, konkurence Converse All Star nastupuje! Tak končím, mějte se, jsem fakt grogy.

P. S. -  Klaríííííí je zpátky! *__* Yatta! Mě se tak stýskalo!

Výlet - První setkání s Miwako

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.